Kurucudan Mesaj

 

İbrahim Arı Özel Öğretim Kurumları’na Hoşgeldiniz

Bir web sitesinin sayfaları, bir okulun veya dershanenin gerçekte nasıl olduğu konusunda yalnızca ipucu verebilir; gösterişli resimlerden veya geniş metinlerden daha önemli olan insanlar ve ilişkilerdir.

Umarım bu sayfalar size İbrahim Özel Öğretim Kurumlarının eğitim amacı ile imkan ve kabiliyetlerihakkında bir fikir verir. Yine de hiçbir şey okulumuza bir ziyaretin yerini tutamaz.

Çocuklar ve gençler en iyi öğrenmeyi kendilerini mutlu, güvende ve saygın hissettiklerinde gerçekleştirir. Öğrencilerimizi; öğretmenlerin, koçların ve danışmanların bireysel odaklı desteği ile birlikte İbrahim ARI Özel Öğretim Kurumlarının ötesindeki yaşam yolculuğuna hazırlamak en büyük gayemizdir.

Bir ebeveyn olarak çocuklarıma verebileceğim en büyük hediyenin üstün bir eğitim olduğu inancındayım. Hiç şüphe yok ki, siz de aynı inancı çocuklarınız için taşıyorsunuz. Bu sebeple eğitimin, kurum, öğrenci ve ebeveynler arasında iyi bir işbirliği gerektirdiği kanaatindeyim.

Düşüncelerimi noktalamadana önce, bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır diyerek; Eğitim anlamında her konuda görüş ve önerilerinizi dinlemek işimizin bir parçası ve bunları dinlemekten keyif alacağız. Dijital ortamdaki ziyaretiniz için teşekkür ederim. Siz ve ailenizle şahsen tanışmayı dört gözle bekliyor olacağım.

 

ibrahim-arı

İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.